30denní rostlinný RESEt těla & mysli

...........................

.-...

Když tvůj počítač nebo mobilní telefon běží pomalu, aplikace zamrzají a nemůžeš ani pohnout kurzorem, zařízení potřebuje reset

Někdy potřebujeme udělat to samé se svým tělem a myslí.

Náš rychlý moderní život, nedostatek spánku, stres a zpracované potraviny negativně ovlivňují naše hormony, imunitní systém, ukládání tuku a chuť k jídlu.

Takže pokud máš problémy s hubnutím, autoimunitními onemocněními, bolestmi břicha a špatným vyprazdňováním, kůží nebo jinými zdravotními potížemi, měla bys stisknout tlačítko RESET.


Jak to funguje? 

Fáze resetování je navržena tak, aby zmírnila zánět, zlepšila trávení (a vyprazdňování), nastartovala spalování nadbytečných tuků, snížila alergické reakce, zvýšila energii, regulovala hladinu cukru v krvi, zlepšila kožní potíže a tvou náladu.

Jaký je nejlepší způsob, jak toho dosáhnout? 

Pojď s námi krůček-po-krůčku tímto 30denním obdobím, kdy vyloučíš potraviny, které nepodporují tvé zdraví, a zaměříš se na bezpečné, výživné potraviny s vysokým obsahem vitamínů, minerálů a antioxidantů. Doplněné o jógu, která pomáhá napojit se znovu na své tělo a mysl.

7denní vzorový rostlinný jídelní plán. 

Bez nutnosti vážit jednotlivé potraviny nebo počítat kalorie. 

Jednoduché a chutné recepty. 

Ať už jsi v rostlinné stravě nováček nebo ostřílený veterán, najdeš zde zdravé, chutné a rychlé rostlinné recepty, které ti pomohou tento měsíc začít a inspirovat se!

Představ si, jak nabitě a živě se bude cítit tvé tělo!

Jóga instruktážní video-průvodce 

Není to ale jen o tom, co jíme. Sabinka si pro tebe připravila 3 hodnotná videa........

Dnes je ideální čas...

Dát svému tělu tolik potřebnou lásku. Ať už to znamená jíst více čerstvého ovoce a zeleniny, omezovat sladkosti a zpracované potraviny, nebo se jen napojit na své tělo...

Víme, co potřebuješ, aby ses cítila živá a plná energie!


Představ si, že jíš kolik chceš, dokud se necítíš plná a přitom hubneš. A jakmile dosáhneš svoji optimální hmotnost, lehce si ji udržíš i bez toho, abys byla otrokem počítání kalorií! [1, 2]

Několik randomizovaných kontrolovaných studií potvrzuje, že plnohodnotná rostlinná strava je při hubnutí daleko efektivnější než běžné diety, a to i přesto, že v nich lidem bylo dovoleno jíst, dokud se necítili úplně plní. [3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12]

Jiná studie testovala rostlinnou stravu u skupiny 64 žen. Na začátku studie měly všechny ženy mírnou nebo silnou nadváhu. Tyto ženy se řídily pouze dvěma jednoduchými pravidly:

1) Odložily všechny živočišné produkty a 2) oleje omezily na minimum. Váhový úbytek byl zhruba 0,5 kila týdně, bez počítání kalorií a dokonce i bez cvičení! A co víc, svou novou váhu si dokázaly udržet i po dvou letech! Což je doba, kdy většina dietářů má už tou dobou svá ztracená kila nazpět.

Rostlinná strava je spojena s mnoha výhodami, včetně:

  • zlepšení zdraví srdce, 
  • lepší kontroly krevního cukru, 
  • menší bolesti kloubů,
  • sníženého rizika vzniku cukrovky, 
  • a některých druhů rakoviny.