Jednorázová rostlinná konzultace,

která tě posune tím správným směrem


  • Chceš se ujistit, jestli neděláš ve svém stravování něco špatně? 
  • Nedosahuješ vytoužených výsledků? 
  • Cítíš se neustále unavená nebo hladová?
  • Potřebuješ jen popostrčit tím správným směrem?


Pokud je něco z toho to, co hledáš, tak jsem pro tebe připravila jednorázovou 60 nebo 90 minutovou konzultaci 1:1, která bude probíhat formou online hovoru přímo se mnou, kde vše důkladně rozebereme. :)

Na výběr máš ze dvou možností...

Jakou variantu si vybereš?

60 minut rostlinné konzultace

90 minut rostlinné konzultace + 100% rostlinný jídelníček ZDARMA. (Počet míst omezen!)

Průběh od zakoupení:

  1. Po obdržení platby ti do pár minut pošlu na zadaný email vstupní dotazník, podle kterého zhodnotím tvůj současný stravovací a životní styl. Zkontroluj proto všechny složky svého emailu.
  2. Domluvíme si termín online konzultace, která probíhá přes Whatsapp (v případě domluvy jinak) a vše spolu probereme, včetně výsledků z dotazníku.
  3. Na základě našeho společného sezení ti vypracuji vyhodnocení spolu s navrhovaným doporučením, popřípadě i jídelním plánem vytvořeným na míru tvým potřebám.

Otázky & odpovědi

1. Co když nejsem vegan?

Nemusíš být vegan, a přesto můžeš těžit z konzumace více rostlin! :) 

Pokud zjistíš, že se nedokážeš stravovat na 100% rostlinně, tak se pokus o 80%. Každá změna k více rostlinné stravě je prospěšná pro Tvé zdraví! 


Avšak, jídelní plán je vytvořen pouze z rostlinných (a chutných) potravin. 

2. Proč je jídelníček jen na 7 dní? 

Je to z toho důvodu, že důležitější než samotný jídelníček je pochopit proč, co a jak má na Tvém talíři být. 


Proto je tento individuální jídelníček v kombinaci s naší konzultací, aby sis to později dokázala sama vyskládat, protože když budeš jen "slepě" následovat jídelníček, tak se toho moc nenaučíš. A po skončení plánu budeš pravděpodobně tam, kdes byla.


Navíc po skončení 7 dnech můžeš jídelníček znovu opakovat, nebo si zkusit vytvořit svůj vlastní podle šablony, kterou ode mě získáš. 

3. Jak poznám, jestli je čistá rostlinná strava pro mě?

Nepoznáš - dokud to nevyzkoušíš! :)

 
Mnoho z těch, kteří se rozhodli pro tuto změnu, se těší z toho, jak skvěle se ve svém novém těle cítí, mají více energie, lepší trávení, ztrácí přirozeně nadbytečná kila a někomu dokonce mizí chronické bolesti. 


Dej tomu šanci a zkus se alespoň jeden měsíc stravovat čistě rostlinně a uvidíš, jak skvěle se budeš cítit. Vrátit se ke starým stravovacím zvyklostem můžeš přece kdykoliv - pokud ovšem budeš chtít. :))